Pożyczka na Wielkanoc

Pożyczka na Wielkanoc

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami! Nie ulega wątpliwości, że takie okazje to nie tylko cudowny czas, ale również masa wydatków. Zdarza się, że nie mamy odłożonej gotówki na tego typu okazje. Z pomocą przychodzi zatem pożyczka na Wielkanoc. Jak wybrać firmę pożyczkową? Na co zwrócić szczególną uwagę? Serdecznie zapraszamy do lektury.

Pożyczka pozabankowa

Jeśli potrzebujesz szybkiej gotówki, pożyczka pozabankowa będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Przede wszystkim zaciągnięcie chwilówki nie jest procesem czasochłonnym. Często wystarczy wypełnienie wniosku online, żeby gotówka wylądowała na Twoim koncie bankowym. Zasadniczym plusem firm pozabankowych jest to, że często rezygnują ze sprawdzania Twojej historii kredytowej w BIKu. Jeśli Twoje nazwisko widnieje w Krajowym Rejestrze Długów (KRD), również nie musisz się martwić. Firma pozabankowa może jednak sprawdzić Twoją zdolność kredytową. Jeśli jednak masz stały dochód, tak naprawdę jesteś na wygranej pozycji.

Pożyczka na oświadczenie

Pożyczka pozabankowa jest świetnym rozwiązaniem również dlatego, że firmy pozabankowe często akceptują oświadczenie. O pożyczce na oświadczenie pisaliśmy już w osobnym artykule. Jeśli więc to pojęcie nie jest Ci znane, zapraszamy do zapoznania się z nim.  Większość firm pozabankowych jest w stanie udzielić pożyczki „na słowo”. Oznacza to, że nie będziesz potrzebował zaświadczenia o zarobkach od pracodawcy.

Kredyt bankowy

Do Świąt Wielkanocnych zostało niewiele czasu. Z tego względu odradzamy branie pod uwagę kredytu bankowego. Mimo że to często bezpieczniejsza opcja, jest bardzo czasochłonna. Do wzięcia kredytu bankowego będziesz potrzebował na przykład zaświadczenia o zarobkach. Wydanie tego typu pisma zajmuje nawet kilka tygodni. W tej sytuacji możesz zapomnieć o kredycie zaciągniętym w banku. Pożyczka na Wielkanoc będzie znacznie lepszym pomysłem.

Czy pożyczka jest bezpieczna?

Pożyczki pozabankowe często są przesadnie demonizowane. Na rynku finansowym istnieje bowiem bardzo duża konkurencja. Możemy trafić zarówno na rzetelną i uczciwą firmę, jak i na oszusta. Z tego względu warto jest dokładnie sprawdzić firmę, od której chcemy pożyczyć pieniądze. W tym celu świetnie sprawdzi się Lista Ostrzeżeń Publicznych. Jest to zestawienie nieuczciwych firm, z którymi, z całą pewnością, nie warto współdziałać.

Pożyczka Wielkanocna?

Jeśli masz stały dochód i zabrakło Ci pieniędzy na wyprawienie Świąt Wielkanocnych, nie musisz się martwić. Firmy pozabankowe z pewnością udzielą Ci pożyczki. Gotówka, z całą pewnością, przyda się na zorganizowanie śniadania wielkanocnego lub na zakup prezentów. Jeśli jednak masz świadomość, że Twój dochód jest niski, a dodatkowe zobowiązanie będzie ciężarem, zastanów się kilka razy. Niespłacona pożyczka pozabankowa może bowiem poskutkować stale rosnącymi odsetkami.

Leave a Reply

Your email address will not be published.