Pożyczka na Dzień Kobiet

Pożyczka na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet to niewątpliwie bardzo ważne święto, sięgające historią do starożytności. Oczywistym jest, że dzień ten należy świętować ze szczególną starannością! Nie ulega jednak wątpliwości, że prezenty dla wszystkich kobiet, które Cię otaczają, kosztują niemałą sumkę. Bo przecież żona to nie jedyna kobieta w Twoim życiu, prawda? Skąd zatem wziąć gotówkę na drobiazgi dla mamy, babci lub siostry? Serdecznie zapraszam do lektury!

Pożyczka czy kredyt?

W sytuacji, kiedy potrzebujesz szybkiej gotówki, idealnym rozwiązaniem będzie pożyczka pozabankowa. Kredyt bankowy jest rozwiązaniem stosunkowo długotrwałym. Oznacza to, że zanim dostaniesz gotówkę od banku, musisz dostarczyć ogromną ilość zaświadczeń. Pożyczka pozabankowa charakteryzuje się brakiem zaświadczeń i krótkim czasem oczekiwania.

Ile mam czekać?

W przypadku pożyczki pozabankowej czas oczekiwania jest stosunkowo krótki. Najczęściej wystarczy wypełnić formularz online, poczekać na weryfikację i… Już. O tym, czym jest przelew weryfikacyjny, pisaliśmy już wcześniej – zapraszamy do artykułu. Po procesie weryfikacji gotówka, o którą wnioskowałeś, w ciągu kilkunastu minut pojawi się na Twoim koncie.

Jakie warunki muszę spełnić?

O ile banki sprawdzają dokładnie zdolność kredytową, o tyle firmy pozabankowe nie są aż tak dokładne. Na pewno musisz posiadać swoje konto bankowe. Gotówka musi zostać przelana na Twoje imienne konto. Nie możesz wziąć zatem pożyczki na konto bankowe kolegi.

Czy to bezpieczne?

Pożyczki pozabankowe niesłusznie owiane są złą sławą. To prawda – na rynku finansowym pojawia się coraz więcej nieuczciwych firm. Nie oznacza to jednak, że każda firma pozabankowa jest podejrzana. Jeśli dokładnie sprawdzisz źródło pozyskiwanej przez siebie gotówki, nie musisz się martwić. Ostrożności jednak nigdy za wiele – nie bój się szukać informacji. Idealnym rozwiązaniem do prześwietlenia uczciwości firmy pozabankowej będzie Lista Ostrzeżeń Publicznych KNF.

Dlaczego warto spróbować?

Przede wszystkim dlatego, że niczego nie tracisz. Jeśli jest to Twoja pierwsza pożyczka pozabankowa, bez problemu znajdziesz firmę, która zaoferuje Ci pożyczkę 0%. Jeśli nie wiesz, czym jest RRSO, zapraszamy do osobnego artykułu. Pamiętaj, żeby bez ograniczeń porównywać oferty. Na rynku finansowym jest całe mnóstwo firm pozabankowych, które oferują różne produkty. Wybierz ten, który jest dla Ciebie najatrakcyjniejszy.

Jeśli zatem chcesz sprawić ukochanej wytworną kolację lub kupić niezapomniany prezent, nie wahaj się. W większości firm pozabankowych pożyczkę możesz spłacić przedterminowo. Jeśli zatem dostaniesz dodatkowy zastrzyk gotówki – np. wypłatę – od razu możesz pozbyć się zadłużenia.

Leave a Reply

Your email address will not be published.